Oferta pracy

Inżynier Danych

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Jakie obszary nas interesują?

• stack technologiczny Google Cloud Platform

• praca w metodologii „BIG DATA”

• praca z użyciem: Python, Docker oraz Kubernetes, Knative

Jeżeli są to umiejętności zbieżne z Twoimi zawodowymi pasjami, to mamy dla Ciebie ofertę.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie procesów ETL, data pipelines w architekturze „BIG DATA” (Google Cloud Platform, Hadoop, Hortonworks)

  • rozbudowa narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych

  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL i BigQuery

  • automatyzacja procesów dostarczania danych do hurtowni danych w zakresie ETL

  • tworzenie Data Lake, Data Mart oraz Feature Store odnośnie wizualizacji i modelowania

  • tworzenie pipeline odnośnie przetwarzania danych w zakresie CI/CD, CD/CD

  • współpraca z Architektem Danych, Architektami IT oraz MLOps i Dataops w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi

Nasze wymagania

  • doświadczenia praktycznego w pracy z Google Cloud Platform

  • doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu procesów ETL w obszarze Big Data

  • praktycznej znajomości SQL oraz umiejętności programowania w języku Python, mile widziane znajomość Jinja2

  • znajomość systemów wyszukiwania, takich jak ElasticSearch lub Solr

  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi orchiestracji, takich jak Apache Airflow lub Dagster

  • doświadczenie komercyjne w implementacji procesów ETL na On-prem oraz GCP

  • znajomość cyklu życia modeli danych

  • komunikatywności pozwalającej na swobodne prezentowanie wyników swojej pracy

  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku Hadoop, Spark, AirFlow

  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych z użyciem Spark lub Apache Beam

  • certyfikaty związane Linux Fundation oraz GCP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność

  • przyjazną, luźną atmosferę pracy

  • nieustanny rozwój swoich umiejętności

  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania

  • certyfikowane szkolenia z zakresu Google Cloud Platform

  • dedykowane szkolenie odnośnie zajmowanego stanowiska oraz rozwoju w innych dziedzinach

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • możliwości rozwoju zawodowego

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serwisy internetowe Polska Press Grupy posiadają ponad 17,5 milionów realnych użytkowników z ponad 62% zasięgiem w polskim internecie. Znajdujemy się na 8 miejscu na liście TOP 20 wydawców w polskim internecie.

Jeśli chcesz brać udział w ciekawych przedsięwzięciach z obszaru przetwarzania dużych zbiorów danych, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu.

Przewiń do profilu firmy