Oferta pracy

Inżynier danych (staż)

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • poznawanie i rozwijanie warstw danych (big data, small data, all data!)

  • tworzenie i optymalizowanie przepływów danych

  • rozwijanie bibliotek pythonowych, wykorzystywanych w procesach modelarskich

  • praca zwinna w małych agile'owych zespołach

  • rozwój poprzez współpracę z ludźmi o tych samych zainteresowaniach

Nasze wymagania

  • lubisz programować (a zwłaszcza w Pythonie)

  • znasz podstawy relacyjnych baz danych oraz SQL-a

  • łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz współpracować w zespole

  • jesteś otwarty/-a na zmiany i chętnie podejmujesz nowe wyzwania

  • masz dostęp do stabilnego i szybkiego internetu

  • dysponujesz czasem min. 27 godzin tygodniowo

To oferujemy

Oferujemy płatny staż w wymiarze minimum 27h tygodniowo w oparciu o umowę-zlecenie.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.