Oferta pracy

Inżynier Defektu

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem fabryka powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak m.in. Audi, Jaguar, VW, Ford czy BMW. Obecnie zatrudniamy prawie 3000 pracowników w naszych 5 zakładach.

W związku z dynamicznym rozwojem nowego biznesu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

Będziesz odpowiadać za:

  • Prowadzenie analizy procesu produkcyjnego pod kątem przyczyn źródłowych defektów spowodowanych niezgodnościami w zakresie czystości technicznej (pobór próbek, detekcja cząstek w laboratorium, sporządzenie dokumentacji, analiza statystyczna danych)
  • Proponowanie oraz wdrażanie usprawnień produkcyjnych wpływających na redukcję defektów
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i audytowej VDA 19.2
  • Audytowanie linii produkcyjnej
  • Czynny udział w spotkaniach z klientami branży Automotive
  • Czynny udział w projektach optymalizacyjnych m.in. poprzez wykorzystanie narzędzi Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowodego na stanowisku inżyniera procesu / jakości
  • Podstawowa znajomość elektrochemii, elektrotechniki i mechaniki
  • Znajomość materiałoznawstwa w zakresie cząstek metalicznych (dodatkowy atut)
  • Dociekliwość w trakcie rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz orientacja na realizację celów
  • Zamiłowanie do środowiska produkcyjnego
  • Dobra znajomość MS Excel i Power Point
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy