Oferta pracy

Inżynier devops – Datacenter

ING Tech Poland

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenia/konfiguracje

  • Utrzymanie

Nasze wymagania

  • Masz szeroką wiedzę z obszaru LAN/WAN i środowisk datacenter (Cisco i inne technologie)

  • Masz wiedzę i doświadczenie dotyczące protokołów routingu i switchingu w środowiskach o wysokiej dostępności (poziom CCNP)

  • Masz wiedzę i doświadczenie z produktami firewall (e.g. Checkpoints, Palo Alto etc.)

  • Masz doświadczenie w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z następujących języków: Python, Bash, PowerShell, JavaScript

  • Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii

  • Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy

  • Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy

  • Potrafisz pracować w języku angielskim

Mile widziane

  • Wiedzę/doświadczenie z technologią Vmware NSX

  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań

  • Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz masz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwoju

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Zespół jest odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie usług infrastruktury sieciowej w holenderskim datacenter.