Oferta pracy

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Git

  • Terraform

  • Ansible

  • Puppet

  • Salt

Mile widziane

  • Java

  • Azure

  • GCP

  • Docker

  • Kubernetes

  • Prometheus

  • Graphite

  • Nagios

O projekcie

Do zespołu DevOps w LINK4 poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera. Podstawowym zadaniem zespołu jest wsparcie i pielęgnacja produkcyjnych systemów biznesowych. Budujemy nowoczesny, hybrydowy ekosystem, oparty o automatyzację w duchu IaC, rozwijamy monitoring, reagujemy na sytuacje wyjątkowe. Choć pracujemy w instytucji finansowej, naszą największą siłą jest elastyczność i otwartość na nowe pomysły. Jeżeli lubisz wyzwania, masz szerokie doświadczenie z zakresu funkcjonowania systemów IT i chcesz poszerzać swoje horyzonty - to może być praca dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i automatyzacja wdrożeń produkcyjnych

  • budowa i rozwój narzędzi monitorujących

  • projektowanie pipeline'ów CI/ CD dla istniejących i nowych projektów w infrastrukturze on-prem i chmurowej

  • nieustanne ulepszanie procesów i narzędzi, R&D i rozwój w tym zakresie

  • wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu środowisk aplikacyjnych

  • konsultacje w zakresie architektury wdrażanych rozwiązań i propozycje usprawnień

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym charakterze

  • uczulenia na nieoptymalne procesy i manualną, powtarzalną pracę

  • silnych zdolności analitycznych i komunikacyjnych

  • doświadczenia w projektowaniu pipeline'ów CI/ CD

  • znajomości systemu Linux

  • znajomości Git

  • praktycznej znajomości narzędzi w stacku Atlassian (Jira, Bamboo, Bitbucket, Confluence)

  • dobrej znajomości narzędzi DevOps, np. Terraform, Ansible, Puppet, Salt i inne

  • samodzielności, nastawienia "da się"

  • gotowości do podejmowania wyzwań i rozwijania kompetencji

  • umiejętność programowania w Javie i analizy problemów wydajnościowych

  • doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym - używamy Azure i GCP

  • znajomość zagadnień konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

  • doświadczenie z narzędziami do monitoringu, np. Prometheus, Graphite, Nagios

  • doświadczenie z Elastic Stack

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • 100% pracy zdalnej, opcjonalnie z biura

  • atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia LINK4

  • w przypadku umowy o pracę świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), ubezpieczenie na życie

  • liczne akcje na rzecz naszych pracowników

  • programy dla rodziny

  • bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy