Inżynier DevOps - systemy monitoringu i automatyzacji, mLeasing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.09.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:
    Zatrudnienie w oparciu
    o własną działalność gospodarczą
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

    Bibliotekę
    Legimi
     Dostęp do kursów LinkedIn Learning
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/126/0718

    Zadania:

    • Projektowanie rozwiązań monitorujących oraz konfigurowanie narzędzi do monitorowania infrastruktury i systemów, takich jak Nagios, Zabix
    • Przygotowywanie rozszerzeń/wtyczek do systemów monitoringu, jeżeli rozszerzenia/wtyczki nie są dostarczone z systemem monitoringu
    • Automatyzowanie budowania środowisk z wykorzystaniem narzędzi Ansible, Chef
    • Budowa skryptów orkiestrujących systemy Windows, AIX, Linux, serwery aplikacji IIS, Weblogic, bazy danych Oracle, MSSQL
    • Współpraca z zespołami developerskimi (DevOps) – wspieranie zespołu wiedzą techniczną, automatyzacja procesu deployment-u, implementacja monitorowania usług (health check)
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych (poziom eksperta) dla systemów monitorujących oraz narzędzi automatyzujących

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub techniczne
    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku samodzielnym,  na którym liczba serwerów objętych automatyzacją była większa niż 50
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Gotowy na nowe wrażenia?

    Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!