Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier DevOps w Zespole Bixby

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. BXS/DO

    Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy.

    Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem Asystenta Mobilnego Bixby. Dołącz do nas i wnieś swoje JA do rewolucji w sposobie interakcji z urządzeniami i usługami!

    Nasze laboratorium jest miejscem, w którym inżynierowie, badacze i eksperci językowi współpracują nad innowacyjnymi produktami na wielojęzyczny rynek europejski.

    Zadania

    • Nadzór i automatyzacja procesów wdrożeń
    • Nadzór i automatyzacja testów produktów oraz procesów tworzenia oprogramowania.
    • Kontrola i analiza jakości modułów tworzonych w zespole
    • Kontrola jakości danych używanych w procesach uczenia maszynowego.
    • Przetwarzanie i analizowanie logów systemów sztucznej inteligencji
    • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D
    • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub uczenia maszynowego (w zależności od preferencji i doświadczenia)

    Wymagania

    • Ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z informatyki, matematyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
    • Znajomość środowiska Linux i przetwarzania potokowego
    • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych (Perl, Python, Bash, Go, Ruby lub inne)
    • Podstawowa znajomość wybranego języka programowania (C, C++ lub Java)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność korzystania ze wspólnego repozytorium kodu (git, gerit), systemów automatyzacji i ciągłej integracji (np. Jenkins).
    • Doświadczenie w przetwarzaniu i analizie logów systemu będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane zainteresowanie lub wcześniejsze doświadczenia z technologiami przetwarzania języka naturalnego/mowy (NLP, ASR), ekstrakcją wiedzy z danych tekstowych lub dziedzin pokrewnych.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjne
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!