Oferta pracy

  • CD

  • GitLab

  • SVN

  • Gerrit

  • Jenkins

  • Maven

  • Docker

  • Artifactory

  • Nexus

  • Linux

  • OpenShift

  • Kubernetes

  • Apache

  • Kafka

  • Jboss

  • PostgreSQL

  • LAN

  • WAN

  • Load Balancer

  • HTTP(s)

  • DNS

  • SSH

  • TCP/IP

  • REST

  • SOAP

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, testowanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji i CI/CD,

  • Tworzenie i rozwój i utrzymanie środowisk systemowych (dev / test / prod),

  • Tworzenie/modyfikacja interfejsów wymiany danych i integracja,

  • Tworzenie nowych rozwiązań systemowych i środowiskowych,

  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów,

  • Współpraca z administratorami pozostałych systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w budowaniu i konfiguracji środowisk do budowy procesów CI/CD (GitLab, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker, Artifactory, Nexus itp.),

  • Doświadczenie w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Linux,

  • Doświadczenie w konteneryzacji aplikacji (Docker) oraz platform do orkiestracji Openshift lub Kubernetes lub inne,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych, takimi jak Apache, Kafka, Jboss, PostgreSQL itp.,

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WAN, urządzeń sieciowych, Firewall, serwerów proxy i Load Balancerów, popularnych protokołów sieciowych: HTTP(s), DNS, SSH, TCP/IP, usług sieciowych REST, SOAP,

  • Praktyczna znajomość praktyk związanych ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów,

  • Znajomość technologii chmurowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w przyjaznym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy to niezależna instytucja badawczo-rozwojowa w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Pracujemy nad rozwojem sieci telekomunikacyjnej państwa, normalizacją i standaryzacją systemów oraz urządzeń telekomunikacyjnych, tworzymy specjalistyczne oprogramowanie.

Przewiń do profilu firmy