allclouds.pl

Inżynier devops

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jutrzenki 139

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • Bash

  • Python

  • Groovy

  • Fedora

  • Ruby

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, testowanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji i CI/CD;

  • Tworzenie i rozwój i utrzymanie środowisk systemowych (dev / test / prod);

  • Tworzenie/modyfikacja interfejsów wymiany danych i integracja;

  • Tworzenie nowych rozwiązań systemowych i środowiskowych;

  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów;

  • Współpraca z administratorami pozostałych systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze IT, w szczególności w obszarze utrzymywania i rozwoju środowisk IT;

  • Znajomość narzędzi budowania oprogramowania;

  • Znajomość języków skryptowych (np. Bash, Python, Groovy, Fedora, Ruby) oraz stosowanych w nich wzorców projektowych i frameworków;

  • Znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services;

  • Znajomość narzędzi m.in. Git, Jenkins, Docker, Kubernetes, Apache Tomcat, JBoss EAP/Wildfly;

  • Znajomość środowisk Linux m.in. CentOs/RedHat/Debian;

  • Znajomość interfejsów REST API, SOAP; h) Praktyczna znajomość zagadnień CI (Continous Integration) /CD (Continous Delivery).

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy