Oferta pracy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GitLab

  • Azure DevOps

  • Git

  • Nexus

  • Sonarqube

  • Prometheus

  • Zabbix

  • mssql

  • elasticsearch

  • Oracle

Mile widziane

  • RHEL

  • Grafana

  • .NET

  • MongoDB

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • rozwijasz i utrzymujesz procesy CI/CD dla rozwiązań informatycznych dostarczanych w Spółce

  • współtworzysz i wdrażasz koncepcje rozwoju środowiska developerskiego

  • dobierasz technologię, wdrażasz i integrujesz komponenty automatyzacji procesu CI/CD

  • współpracujesz z zespołami developerskimi, utrzymaniowymi oraz bezpieczeństwem IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty i/lub inżyniera DevOps

  • dobra znajomość:

  • zagadnień oraz narzędzi wspierających automatyzację w ramach CI/CD (również w chmurze - mile widziane)

  • wzorców projektowych oraz architektonicznych (SOA, mikroserwisy)

  • narzędzi: Gitlab / Azure DevOps, git, Nexus / Artifactory, Vault, Docker, Kubernetes, Sonarqube / Check Marx, Prometheus / Grafana / Zabbix

  • rodziny systemów Linux (mile widziane RHEL) oraz Windows (Server 2019) w zakresie zarządzania i konfiguracji

  • platformy .NET: Framework 4.8 / Core 3.x / .NET 5.0,

  • bazy danych: MS SQL Server 12+ / Oracle Database 12c, Elasticsearch / MongoDB

  • umiejętność pracy z rozwiązaniami o złożonej architekturze

  • doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym oraz w kulturze DevOps

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • certyfikaty potwierdzające wymagane umiejętności będą dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet MultiSport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • interesującą pracę w ambitnym zespole

  • dostęp do najnowszych technologii wdrażanych w ramach grupy kapitałowej

  • pakiet narzędzi z subskrypcji MSDN

  • dostęp do bazy szkoleń Pluralsight

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!