Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier DevOps

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    MSD/CP/DEVOPS

    Technologie wykorzystujące Chmurę czy Internet Rzeczy (IoT) są dziś prężnie rozwijającymi się dziedzinami. Samsung, jako lider technologicznych zmian, również prowadzi szereg projektów w tym zakresie.

    W związku z tym, do istniejących zepołów projektowych, zajmujących się rozwojem i wdrażaniem usług działających na platfromach chmurowych, poszukujemy utalentowanych programistów/inżynierów, którzy dobrze odnajdą się w tworzeniu sytemów opartych o architekturę mikroserwisów, łączących różne technologie.

    Jeżeli szukasz podobnych sobie pasjonatów, żądnych nowych technologii i wyzwań – znajdziesz ich, odpowiadając na tę ofertę.

    Zadania

    • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących mikroserwisów
    • Odpowiedzialność za wdrożenie przygotowanego kodu
    • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania – tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych, udział w code review

    Wymagania

    • Co najmniej jedno z poniższych:
      • Doświadczenie w programowaniu w co najmniej w jednym z języków: Java, Python, Go, nodeJs, C
      • Znajmość zagadnień z obszaru wdrożeń i utrzymania rozproszonych systemów działających w oparciu o rozwiązania chmurowe
      • Doświadczenie w administracją system linux
      • Praktyczna znajomość narzędzi do CI/CD (Git, Jenkins, Docker, Travis-CI, ...)
      • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (mp. Puppet, Chef, Ansible)
      • Znajomość zagadnień związanych z utrzymywaniem/wykorzystywaniem/projektowaniem/implementacją baz danych takich jak: MySQL, Redis, Cassandra
      • Praktyczna znajomość Open Stack (np. administracja, rozwój komponentów)
    • Znajomość sytemu Linux w zakresie użytkowym
    • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru DevOps
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
    • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Otwartość na zmiany i naukę nowych technologii/frameworków
    • Znajomość technologii webowych (HTML, JavaScript, CSS, Angular JS)
    • Znajomość Amazon Web Services
    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych i usług

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!