Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier do Działu Technicznego

SPIN Bobko i Staniewski Sp. J.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki:

  • • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów;

  • • ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem produkcji;

  • • nadzór nad pracownikami i efektywnym wykorzystaniem ich czasu pracy;

  • • planowanie i wdrażanie nowych technologii.

Nasze wymagania

Dodatkowo od kandydata oczekujemy:

• umiejętności pracy w zespole;

• dyspozycyjności, zaangażowania;

• sumienności i staranności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• sprawności fizycznej;

• prawa jazdy kat. B;

• doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem;

• znajomości programu AUTOCAD.

To oferujemy

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie;

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

• umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym.

O nas

SPIN Bobko i Staniewski to firma prywatna istniejąca na rynku od 1992 roku, w całości oparta na polskim kapitale.  Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozbudowy i modernizacji firmy, przy jednoczesnym poszerzaniu asortymentu wyrobów i usług, w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się liderem wśród producentów osłon zewnętrznych i wewnętrznych – wszelkiego rodzaju systemów przeciwsłonecznych, przeciwowadowych i zabezpieczających.