Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier do projektu greenfield

  • Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość, Puławy, Krasnystaw, , lubelskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Weź udział w tworzeniu jednej z największych inwestycji greenfield w Europie! Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i rozwiń swoją karierę na Dolnym Śląsku w okolicach Wrocławia! Poszukujemy wyspecjalizowanych inżynierów w różnych obszarach.

    Nr ref.: /377/04/2019/NZ/40843
    Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość, Puławy, Krasnystaw,

    oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna Enel-Med, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • kursy języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji i pracę w międzynarodowym środowisku
    • pakiet relokacyjny

    zadania

    W zależności od działu będziesz odpowiedzialny/a za:

    • przygotowanie uniwersalnego procesu analizy wadliwych produktów
    • przygotowywanie instrukcji technologicznych oraz procedur
    • inspekcja linii technologicznej
    • przeprowadzanie testów i pomiarów
    • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki
    • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • pomiary parametrów procesów technologicznych
    • nadzór nad jakością wyrobu
    • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
    • obsługa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego
    • prace nad optymalizacją designu baterii w celu zapewnienia zwiększonej wydajności i najwyższej jakości
    • ocena specyfikacji i metod poprawy kontroli jakości
    • implementacja i optymalizacja nowych procesów produkcji baterii
    • kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
    • nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
    • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji
    • wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • kontakt z klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu
    • nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
    • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
    • procesowanie reklamacji oraz zwrotów
    • odpowiedzialność za analizę wadliwych ogniw w wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriach
    • wykonywanie analizy niszczenia komórek i analizy przyczyn
    • raportowanie statusu i wyników przeprowadzonych testów
    • wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne)
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001
    • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47