Inżynier do Spraw Jakości Dostawców

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation to światowy lider automatyki przemysłowej, energii, kontroli i informacji w przemyśle. Na rynku od 115 lat, zatrudniamy ponad 23 tys. pracowników w ponad 80+ krajach na świecie. Rockwell w Polsce jest od ponad 20 lat, a od 12 lat rozwija swoją działalność na Śląsku. W katowickim centrum odpowiadamy za główne obszary rachunkowości finansowej od zobowiązań i należności, po księgę główną, środki trwałe czy rozliczenia wydatków służbowych w skali globalnej, całej grupy kapitałowej. W naszym centrum mówimy w 11 językach, prowadzimy rachunkowość w ponad 80 krajach na całym świecie. Jesteśmy międzynarodowym centrum innowacji i automatyzacji procesów księgowych dedykowanych dla globalnego biznesu.
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie akceptowalnego poziomu jakości materiałów, komponentów oraz usług dostarczanych przez Dostawców.
    • Kwalifikacja i ocena okresowa dostawców. Organizacja i prowadzenie auditów jakościowych dla dostawców wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Monitorowanie wskaźników jakościowych dla wskazanych produktów i dostawców zewnętrznych. Inicjowanie działań korygujących i definiowanie planów ciągłej poprawy w zależności od aktualnych potrzeb.
    • Tworzenie i realizacja strategii dla grup produktów / dostawców na rynku lokalnym i globalnym. Ustalanie i wdrażanie programów rozwojowych dla dostawców, grup produktów.
    • Identyfikowanie i wspieranie procesów ciągłego doskonalenia oraz efektywności realizacji celów biznesowych.
    • Udział w doskonaleniu systemu zarządzania zgodnego z normą ISO 9001: 2015; ISO 45001 (zastąpi OHSAS 18001: 2007 i PN-N 18001: 2004) i z środowiskową normą 14000: 2015.
    • Wspieranie nowych projektów wdrożeniowych produktu lub projektów dotyczących transferów produktów.
    • Realizacja procesu zatwierdzania części do produkcji zgodnie z procedurami Rockwell Automation.
    • Inicjowanie oraz prowadzenie procesów związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych przy wykorzystaniu prawidłowo dobranych metod, procesów i narzędzi jakościowych, takich jak: 5Why, 8D, diagram Ishikawy, DOE, SPC, FMEA. Współpraca z innymi zespołami inżynierów, przedstawicielami Klientów i Dostawców.
    • Zarządzanie procesem reklamacji do Dostawców.
    • Realizacja szkoleń związanych z tematyką jakości dostawców.
    • Dostarczanie specjalistycznej wiedzy dla biznesu z zakresu jakości, najlepszych praktyk, zgodności z procedurami i wymaganiami, projektów Lean i celów biznesowych.
    • Czynne uczestnictwo w procesie zarządzania zmianami inżynieryjnymi, procesie zarządzania odstępstwami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne lub mechaniczne).
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w jakości lub w obszarach zwiazanych z produkcją elektronicznych lub elektromechanicznych wyrobów.
    • Biegłość w zakresie korzystania z systemów komputerowych i oprogramowania. Wymagana jest zaawansowana znajomość MS Excel.
    • Praktyczna znajomość narzędzi z Advanced Quality Planning.
    • Znajomość narzędzi i procesów jakościowych: Raport 8D, analiza 5Why, PPAP.
    • Wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych wyrobów elektronicznych lub elektromechanicznych.
    • Znajomość i zrozumienie standardu ISO 9001. Posiadanie uprawnień auditora wewnętrznego będzie dodatkowym atutem.
    • Zrozumienie pojęć niezawodności / trwałości.
    • Mocne nastawienie na pracę zespołową, umiejętność szybkiego i prawidłowego podejmowania decyzji, oraz wysokie umiejętności komunikacyjne są niezbędne.
    • Umiejętność krytycznego spojrzenia na problem, aktywnego słuchania oraz efektywnego zarządzania czasem są wymagane w celu dobrej współpracy z zespołami projektowymi. Możliwość pracy z pewnym nadzorem.
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami mile widziane.
    • Aktywne prowo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
    • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    WHY US?

    • FLEXIBLE SCHEDULE
    • CREATIVE ENVIRONMENT
    • FRIENDLY ATMOSPHERE
    • PROFESSIONAL TRAINING
    • GLOBAL TEAM
    • PEOPLE CENTRIC
    • LANGUAGE COURSES
    • BENEFITS PACKAGE
    • CAFETERIA SYSTEM
    • ANNUAL BONUS
    • LUNCH FUNDS
    • ADDITIONAL BONUSES
    • LIFE INSURANCE
    • PRIVATE HEALTH CARE

    Why us?

     flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage courses
    benefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care
    Are you interested?

    If you are interested in the vacancy, please send your application in English by online form.

    If you have any questions please contact us at: [email protected]

    We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

    All applications should have written the following clause:

    Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.