Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier dokumentacji AutoCAD

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ŁĄCZPOL Sp. z o.o., partner firmy Nokia, poszukuje wyjątkowych kandydatów do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie dokumentacji technicznej dedykowanej dla urządzeń telekomunikacyjnych naszych Klientów obsługujących sieci komórkowe.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Opis stanowiska:
    • Edycja jak i tworzenie nowych projektów technicznych w programie AutoCAD zgodnie z wymogami narzuconymi przez Klienta;
    • Tworzenie nowych bloków elementów urządzeń telekomunikacyjnych, konstrukcji stalowych jak i edycja już istniejących rysunków;
    • Zarządzanie dokumentacją 2D i 3D (opcja);
    • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie zmian projektu na każdym etapie jego realizacji;
    Wymagania:
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego/francuskiego;
    • Doświadczenia w projektowaniu w AutoCAD- praca na podobnym stanowisku będzie atutem;
    • Znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie w inżynierii lądowej będzie mile widziane;
    • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie projektowej;
    • Umiejętność myślenia analitycznego i wysokie zdolności w zakresie wyobraźni przestrzennej;
    • Sumienność i dokładność;
    Firma oferuje:
    • Udział w międzynarodowych projektach;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia;
    • Opiekę medyczną;
    Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą Aplikuj.

    W tytule maila proszę określić stanowisko na które składana jest aplikacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.