Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier dokumentacji - konfiguracja produktu

  • Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.

    Znajdujemy się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.
    Obecnie nasz zespół chcielibyśmy wesprzeć osobą na stanowisku:
    INŻYNIER DOKUMENTACJI
    (konfiguracja produktu)
    miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, powiat poznański
    nr ref: ID/03/18

    Urzymujemy partnerskie relacje z pracownikami.
    Ich zdanie się liczy.

    Praca w czystych klimatyzowanych pomieszczeniach. Dobre zaplecze socjalne.

    Wysokie normy jakościowe produkcyjne, pracujemy w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych.

    Osiem nowoczesnych fabryk na całym świecie. Blisko 600 nowoczesnych maszyn w fabryce w Tarnowie Podgórnym.

    Zawsze płatne na czas. Dodatkowe pakiety socjalne. Dofinansowanie do karty Multisport, wypoczynku urlopowego, bony świąteczne, pożyczki mieszkaniowe.

    Rozwój pracowników jest jednym ze strategicznych celów naszej firmy. Dajemy możliwość awansu.

    Czekamy na Ciebie!

    Chcesz wiedzieć, o co pytamy na spotkaniach rekrutacyjnych, zajrzyj na: www.pracujwkimball.pl

    Główne zadania:

    • Nadzór nad procesem zmian inżynieryjnych i odstępstw od produktu
    • Utrzymanie aktualnej konfiguracji produktu (lista materiałowa) i master data w systemie SAP (moduł PLM) oraz zapewnienie spójności danych w systemie SAP
    • Nadzór nad zatwierdzaniem, wydaniem, dystrybucja i wycofaniem dokumentacji Klienta
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem powyższych procesów

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Dobra, praktyczna znajomość obsługi MS Office Professional
    • Znajomość systemu SAP – mile widziana
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy
    • Systematyczność i cierpliwość
    • Nastawienie na realizację zadań
    • Dobry kontakt z ludźmi
    • Znajomość Podstaw Informatyki

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
    • Możliwość uzyskania premii regulaminowej po pierwszym przepracowanym miesiącu
    • Dofinansowanie do karty Multisport bądź prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnej opieki stomatologicznej w gabinecie znajdującym się w pobliżu firmy w Tarnowie Podgórnym
    • Możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień
    • Nagrody finansowe za polecenia potencjalnych pracowników w rekrutacjach
    • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników (m.in. akcje charytatywne i sportowe)
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, kasy zapomogowo-pożyczkowej
    • W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”)
    • pomoc na cele mieszkaniowe
    • pomoc osobom w szczególnie trudnych warunkach rodzinnych i materialnych
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy transportem publicznym w wysokości do 100 zł brutto miesięcznie
    • Korzystną lokalizację – ok. 25 min od Poznania komunikacją podmiejską

    Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników Kimballa zachęcamy do przesłania dokumentów (CV, list motywacyjny)
    do dnia 02.04.2018
    z zaznaczonym numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres:
     KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.
    ul. Poznańska 1c, 62-080 Tarnowo Podgórne
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami