Logo Pracuj.pl

Inżynier Doskonalenia Procesu - Inżynier Procesu

JTI Polska sp. z o.o.O firmie

Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

JTI Polska sp. z o.o.

Stary Gostków (pow. poddębicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem poprawy wydajności, efektywności, ergonomii, bezpieczeństwa i jakości
  • Analizowanie procesu produkcyjnego pod kątem eliminacji/redukcji ryzyka i strat
  • Udział w instalacji i uruchomieniu nowych linii produkcyjnych, maszyn i technologii
  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Szkolenie, wdrożenie i nadzór nad standardami
  • Tworzenie i nadzór nad procedurami i instrukcjami powstającymi w zakładzie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Elektronika, Mechanika, Zarządzanie Produkcją)
  • Ponad 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (min. B2)
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy przyczynowo - skutkowej i formułowania logicznych wniosków
  • Znajomość procesów i narzędzi Lean Manufacturing (KAIZEN, TPM, JIT, 5S, SMED)
  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Sieradz, Kutno, Turek, Konstanstynów Łódzki, Pabianice)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • bezpłatny transport pracowniczy

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Inżynier Doskonalenia Procesu - Inżynier Procesu, Stary Gostków 42, Stary Gostków (pow. poddębicki)