Oferta pracy

Inżynier Doskonalenia Procesu

Michael PageO firmie

  • Łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier Doskonalenia ProcesuNumer ref.: JN -032021-2179576

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Doskonalenia Procesu. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za usprawnianie i optymalizację procesów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. Rekrutacja jest prowadzona do zakładu zlokalizowanego ok. 50 km od Łodzi.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia odpowiedzialność za poprawne działanie systemu MOM oraz GLA
  • Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem poprawy wydajności, efektywności, ergonomii, bezpieczeństwa i jakości
  • Uruchomienie nowych linii produkcyjnych i technologii
  • Analizowanie procesu produkcyjnego pod kątem eliminacji/redukcji ryzyka i strat
  • Wspieranie i udział we wdrażaniu nowych produktów i narzędzi
  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Szkolenie, wdrożenie i nadzór nad 5S3R
  • Nadzór nad systemem sugestii
  • Tworzenie i nadzór nad procedurami i instrukcjami powstającymi w zakładzie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy przyczynowo - skutkowej i formułowania logicznych wniosków
  • Znajomość procesów i narzędzi Lean Manufacturing (KAIZEN, TPM, 5S, SMED)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa,
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Poddębice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Uniejów, Kutno, Turek)

Ogłoszenie archiwalne