Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier doskonalenia procesu - technolog produkcji

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

  • Wieliczka, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy
do międzynarodowej grupy HERZ, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

W związku z rozbudową zakładu w Wieliczce oraz dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieliczka

Opis stanowiska:

Zadaniem kandydata będzie analiza procesu produkcyjnego na poszczególnych liniach produkcyjnych oraz nadzór nad jego efektywnością w dziale montażu armatury. W ramach zadania kandydat będzie opiekował się poszczególnymi liniami produkcyjnymi, optymalizował procesy z naciskiem na osiąganie zakładanych zdolności produkcyjnych maszyn i linii technologicznych. Praca będzie oparta na intensywnej kooperacji z operatorkami oraz operatorami, mechanikami, działem budowy nowych maszyn oraz kierownictwem produkcji. Praca będzie wymagała od kandydata samodzielności oraz nastawienia na osiąganie celów.

Zakres obowiązków:

  • Usprawnianie i doskonalenie procesów produkcyjnych pod kątem poprawy wydajności, efektywności, ergonomii,
  • analiza danych produkcyjnych na poszczególnych liniach produkcyjnych,
  • analiza procesu produkcyjnego pod kątem redukcji strat,
  • nadzór nad realizacją zleceń zgodnie ze standardami jakościowymi i wydajnościowymi oraz bezpieczeństwa,
  • ustalanie standardów wydajnościowych i jakościowych pracy istniejących oraz nowych linii produkcyjnych i technologicznych,
  • współpraca z działem automatyzacji produkcji podczas określania zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń,
  • wsparcie działu utrzymania ruchu, koordynacja tworzenia procedur utrzymania ruchu,
  • analiza przyczyn awarii,
  • nadzór nad dyscypliną technologiczną,
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,
  • poprawa ergonomii pracy i bezpieczeństwa pracowników,
  • współpraca z działem jakości oraz lean management,
  • wsparcie w opracowywaniu standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z obszaru Lean Manufacturing, TPM, 5S
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Zorientowanie na cel

Oferujemy:

  • Dynamiczne i ciekawe stanowisko pracy
  • Samodzielność
  • Rozwój zawodowy i merytoryczny
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe projekty i wyzwania zawodowe
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne