Oferta pracy

Inżynier ds. Aerodynamiki Eksperymentalnej

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w eksperymentalnych pracach badawczo-rozwojowych prowadzonych w Pracowni Aerodynamiki Stosowanej oraz Laboratorium Badań Aerodynamicznych,

  • udział w projektowaniu eksperymentów, analizie wyników oraz tworzeniu raportów z badań,

  • udział w projektowaniu stanowisk badawczych,

  • udział w pracach mających na celu rozwój metod badawczych,

  • udział w pracach badawczo-rozwojowych z obszaru aerodynamiki numerycznej,

Nasze wymagania

  • ugruntowanej wiedzy w obszarze planowania eksperymentu oraz zagadnień optymalizacji aerodynamicznej

  • umiejętności tworzenia skryptów w języku Python,

  • umiejętności projektowania konstrukcji w środowisku CAD,

  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów związanych z fizyką ośrodków ciągłych,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju,

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu modeli do eksperymentalnych badań aerodynamicznych,

  • wiedza ogólna z zakresu elektroniki i/lub automatyki

  • doświadczenie w zarządzeniu projektami badawczo-rozwojowymi lub ich etapami,

  • doświadczenia w pracy badawczej w obszarze aerodynamiki numerycznej i eksperymentalnej,

  • znajomość programowania LabView

To oferujemy

  • Pakiet opieki medycznej

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci

  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt

  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe

  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych

  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Dofinansowanie do zakupu okularów

  • Atrakcyjny program poleceń pracowników

  • Spotkania integracyjne

  • Premie motywacyjne

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • rowerownia

  • bezpłatne ładowanie samochodów elektrycznych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Przewiń do profilu firmy