Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. algorytmów bezpieczeństwa

ZF GroupO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związanego z funkcjonalnością AEB – Automatic Emergency Braking;
  • Implementacja algorytmu w języku C;
  • Rozmowy z klientem na temat rozwijanej funkcjonalności;
  • Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji algorytmu;
  • Testowanie algorytmu w pojeździe;
  • Udział w regularnych szkoleniach, webinarach;
  • Samodzielny rozwój. zewnętrznym;
  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. USA, Niemcy, …).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka C;
  • Znajomość przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Chęć do nauki oraz umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Znajomość teorii sterowania oraz wiedza z zakresu modelowania układów dynamicznych;
  • Znajomość środowiska MATLAB Simulink;
  • Wiedza z zakresu projektowania układów regulacji;
  • Podstawowa znajomość nowoczesnych systemów bezpieczeństwa używanych w pojazdach.

To oferujemy

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, system MyBenefit;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny

Aktualne oferty pracodawcy
Req ID 15261

Inżynier ds. algorytmów bezpieczeństwa, Łódź