Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Analiz Jakościowych

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.O firmie

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

Seulska 2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

• Analiza defektów produkowanych komponentów elektronicznych

• Analiza przyczyn źródłowych

• Sporządzanie raportów

• Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji jakościowej

• Sprawowanie nadzoru nad sprzętem kontrolno - pomiarowym

• Czynny udział w kontaktach z Klientami i dostawcami

• Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynieryjne lub pokrewne (preferowane w dziedzinie elektroniki)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Obsługa MS Office – w szczególności Excel w stopniu dobrym
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność, asertywność, inicjatywa, oraz umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • System premiowy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dopłaty do wypoczynku i świąt
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość otrzymania premii rocznej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu CSR
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Inżynier ds. Analiz Jakościowych, Seulska 2, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)