Oferta pracy

Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kierownic i łopatek wirujących, tarcz, obudów, rurek oraz elementów mocujących)

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych

  • Przeprowadzanie analiz: statycznych, modalnych, obciążeń termicznych, zmęczeniowych oraz propagacji pęknięć

  • Dokumentacja wyników przeprowadzonych analiz

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenia w wykonywaniu analiz wytrzymałościowych

  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej

  • znajomość teorii MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność  oraz komunikatywność

  • Ssamodzielność podczas wykonywanej pracy

  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej.

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu.

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy.

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny.

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii.

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy.

  • Karta MultiSport.

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy.

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 11 tys. pracowników w 16 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy