Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nr ref.: 6542

    Nasz Klient to firma, która zatrudnia 8,5 tys. pracowników. Jest  jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

    Region:
    Tajęcina k. Rzeszowa, podkarpackie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze
    • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej
    • Znajomość MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność
    • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy

    Obowiązki:

    • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych zgodnie z wymaganiami stawianymi elementom projektowanych silników lotniczych
    • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin
    • Przeprowadzanie i interpretacja obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kompresorów, łopatek, wirników, obudów)
    • Przeprowadzanie i interpretacja analiz drgań, analiz obciążeń termicznych oraz analiz zmęczeniowych

    Oferujemy:

    • Innowacyjność i prestiżową branżę – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
    • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
    • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
    • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
    • Dofinansowane obiady w stołówce firmowej
    • Pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę"
    bottom