Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier ds. analizy ogniw (litowo-jonowych)

  • Białystok, Łomża, Augustów, , podlaskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze analizy ogniw i chcesz się rozwijać w tym kierunku - aplikuj i dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive!

    Nr ref.: /364/04/2019/AZ/40697
    Białystok, Łomża, Augustów,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
    • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • bezpłatna nauka języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    zadania
    • analiza wadliwych ogniw w wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriach
    • wykonywanie analizy niszczenia komórek
    • raportowanie statusu i wyników przeprowadzonych testów
    • tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami
    • wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego
    • tworzenie dokumentacji i raportów oraz wsparcie przy tworzeniu procesów związanych z analizą komórek
    • doskonalenie procesów na danym obszarze
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe kierunkowe: Chemia, Inżynieria Chemiczna
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziedzinie elektromobilności, w szczególności w zakresie rozwoju ogniw akumulaturowych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
    • analityczny umysł i umiejętność rozwiązywania problemów
    • znajomość pakietu MS Office
    • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy
    • wiedza z zakresu chemii komórek, struktury i procesu produkcji - w szczególności komórek litowo-jonowych
    • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych, takich jak: mikroskop i multimetr
    • gotowość do sporadycznych podróży służbowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47