Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. automatyki i IT

CCGT GRUDZIĄDZ Sp. Z o.o.

aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie uzgodnień technicznych z Wykonawcami;

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową;

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót;

  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających;

  • uczestniczenie w odbiorach technicznych;

  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek;

  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – automatyka, elektryka;

  • min 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprawowaniu nadzoru nad realizacją prac montażowych zakresu automatyki i systemu sterowania;

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Office, mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i MS Project;

  • znajomość procesu inwestycyjnego dla złożonych projektów przemysłowych;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację;

  • miejsce wykonywania pracy w Gdańsku i w Grudziądzu

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą pracę w spółce należącej do Grupy Kapitałowej Energa / PKN ORLEN – pracodawcy posiadającego ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,

  • praca przy realizacji jednej z największych inwestycji energetycznych w Polsce,

  • udział w projekcie inwestycyjnym bloku gazowo-parowego, który wpisuje się w realizowaną obecnie strategię zmian sposobu produkcji energii elektrycznej w Polsce,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji strategicznych projektów energetycznych, w obszarze nowych technologii gazowo-parowych (CCGT – Combined Cycle Gas Turbine).

  • możliwość pracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi,

  • uczciwe warunki – umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • pracę w kulturze „otwartych drzwi” – zawsze można liczyć na wsparcie szefa oraz współpracowników w rozwiązaniu problemu; oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.

  • możliwość rozwoju zawodowego w tym uczestnictwa w szkoleniach.

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kart Multisport,

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Inżyniera ds. automatyki i IT prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 20.06.2022r.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia publikacji ogłoszenia.

Zastrzegamy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami.