Oferta pracy

Inżynier ds. Automatyki i Zabezpieczeń

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie nastaw i konfigurowanie zabezpieczeń SN
  • Programowanie logik sterowników wchodzących w skład rozdzielnic SN
  • Pomoc w przygotowaniu kompletnej dokumentacji produkcyjnej;

Nasze wymagania:

  • Wiedza z zakresu zagadnień automatyki i zabezpieczeń w sieciach dystrybucyjnych
  • Umiejętność wykonywania nastaw i programowania zabezpieczeń SN
  • Wykształcenie średnie/wyższe - elektryka, automatyka;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość programów pakietu Office, AutoCad, SEE Electrical będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność współpracy z zespołem.
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę z najnowszymi technologiami;
  • Szeroką perspektywę rozwoju osobistego;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji.
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy