Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Automatyki

Wakro Sp. z o.o.

  • Krępna (pow. krapkowicki)

    Krępna (pow. krapkowicki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie układów sterowania maszyn, urządzeń oraz całych linii technologicznych.

  • tworzenie wizualizacji graficznych układów sterownia.

  • tworzenie dokumentacji technicznej, dbałość o zgodność dokumentacji projektowej z wymaganiami klienta, przepisami prawnymi, normami krajowymi i międzynarodowymi

  • aktualizacja i archiwizacja dokumentacji projektowo - technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka)

  • umiejętność programowania sterowników PLC, paneli HMI

  • umiejętność rysowania, czytania schematów elektrycznych

  • podstawowa wiedza z protokołów komunikacyjnych PROFINET, PROFIBAS, MODBUS,

  • znajomość programów: ige+xao SEE Electrical, TIAPORTAL, CODESYS,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • interesującą pracę przy realizacji nowatorskich i innowacyjnych projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole charakteryzującym się pasją i profesjonalizmem

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Wakro sp. z o.o. jest renomowanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu z ponad 25 letnim doświadczeniem. Przedmiotem naszego szczególnego zainteresowania są procesy: magazynowania, transportu, ważenia, mieszania, suszenia oraz pakowania materiałów sypkich, jak również suchego oczyszczania powietrza. Naszym klientom oferujemy sprawdzone, nowatorskie oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania. Posiadamy status Centrum Badawczo Rozwojowego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.wakro.com.pl

Przewiń do profilu firmy