Oferta pracy

Inżynier ds. Automatyki

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Japońska 1, Łęg (pow. oławski)
    Łęg (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Japońska 1

Łęg (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bieżącą konserwację i usuwanie usterek wszystkich urządzeń produkcyjnych i zakładowych w zakresie automatyki

  • Wprowadzenie wysoce zautomatyzowanych procesów

  • Identyfikacja i potwierdzenie biznesowego uzasadnienia dla automatyzacji procesów

  • Współpraca z ekspertami ds. procesów w zakresie doskonalenia procesów

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie automatyki w celu poprawy bezpieczeństwa i wydajności procesów

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej związanej z wdrożeniem i walidacją nowych zautomatyzowanych procesów

  • Sugerowanie / dobór odpowiedniego sprzętu zautomatyzowanego do realizacji procesów

  • Budowanie i utrzymywanie standardów automatyki w firmie

  • Współpraca z innymi działami i fabrykami grupy

  • Praca w ramach zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i wykonanie Capexu na poziomie firmy

  • Udział w odbiorach urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektroniki lub mechatroniki

  • 2 do 5 lat doświadczenia zawodowego w branży farmaceutycznej, medycznej lub spożywczej na stanowisku inżyniera/ technika automatyka

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami jako lider i członek zespołu

  • Analityczne zdolności myślenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie - B1/ B2) - warunek konieczny

  • Silne umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobre umiejętności operacyjne i organizacyjne

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Doświadczenie w pracy w wysoce regulowanym środowisku pomieszczeń czystych

  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole

  • Analityczny i logiczny sposób myślenia

  • Zorientowany na cele i na wyniki

  • Skuteczne rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej

  • Znajomość niektórych z poniższych platform sprzętowych/oprogramowania:

  • o Programowalne sterowniki logiczne (PLC i HMI) - Allen-Bradley/ Siemens/ Omron

  • o Systemy kontroli wizyjnej (Datalogic/ Cognex/ Omron)

  • o Produkcyjne systemy ERP (np. PAS-X)

  • o Systemy zrobotyzowane (np. Epson, Kuka, Mitsubishi)

  • o Doświadczenie w zakresie systemów Serializacji/Śledzenia produktu będzie mile widziane.

  • o Doświadczenie w pracy z komputerem/siecią byłoby również zaletą.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia

  • Samodzielne stanowisko z wieloma ciekawymi wyzwaniami

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Międzynarodowe, pełne szacunku i przyjazne środowisko

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • przyjazna atmosfera

SteriPack jest wiodącym producentem jednorazowych opakowań medycznych oraz dostawcą usług produkcji urządzeń medycznych oraz B+R dla branży medycznej oraz farmaceutycznej na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy