Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. Automatyki – Programista PLC (sekcja elektryczna - sterowanie)

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC i paneli operatorskich HMI;

  • Tworzenie systemów wizualizacji SCADA;

  • Uruchamianie i serwisowanie systemów automatyki.

Nasze wymagania

  • Znajomość programowania sterowników i paneli operatorskich firmy ABB lub Siemens, Schneider;

  • Wykształcenie techniczne -automatyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne;

  • Znajomość transmisji danych, protokołów transmisyjnych;

  • Znajomość SEE Electrical będzie dodatkowym atutem;

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Zdobycie nowego doświadczenia;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Współpracę z różnymi działami.

  • Ambitne zadania.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy