Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Automatyki - programowanie PLC

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kolejowa 49, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dalkia Polska Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kolejowa 49

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oprogramowania dla sterowników PLC,

  • opracowywanie koncepcji systemów automatyki wraz z doborem urządzeń,

  • wykonywanie systemów BMS/SCADA,

  • nadzór nad personelem technicznym,

  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika),

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, teletechniki, HVAC,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,

  • znajomość programowania sterowników PLC (np. Siemens, WAGO, Schneider, Beckhoff, Johnson Controls),

  • praktyczna znajomość środowisk typu BMS/SCADA (np. Desigo Insight, Desigo CC, Asix.Evo, Win CC, SBO/EBO),

  • znajomość protokołów komunikacyjnych (BACnet, Modbus, Mbus, LON, KNX),

  • znajomość oprogramowania typu AutoCad lub ePLAN,

  • uprawnienia elektryczne (G1) Eksploatacja,

  • prawo jazdy kat. "B",

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • szkolenia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.