Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Automatyzacji Produkcji

"HERAEUS ELECTRO-NITE POLSKA" sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków

- Opracowywanie koncepcji i projektów systemów automatyki

- Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania obrotu robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót.

- Uruchamianie systemów automatyki, planowanie prac i optymalne wykorzystanie posiadanego sprzętu.

- Nadzór nad podwykonawcami, kontrola terminowości wykonania prac

- Doskonalenie procesów produkcyjnych i technologicznych

- Ograniczanie kosztów produkcyjnych.

- Przygotowanie i wdrażanie usprawnień procesowych,

- Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa.

- Ścisłe przestrzeganie reżimów technologicznych, wymagań technicznych.

- Inicjowanie prac oraz realizowanie projektów zwiększających efektywność pracy na Wydziale Produkcji.

- Ścisła współpraca z działami; jakości, utrzymania ruchu, zaopatrzenia i zbytu, działem technologicznym, magazynem i działem finansowo-administracyjnym.

- Przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

- Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

- Aktywne uczestnictwo w procesie doskonalenia metod organizacyjnych,

technologicznych i technicznych.

- Egzekwowanie stosowania środków ochrony indywidualnej

- Organizowanie pracy w sposób bezpieczny

- Organizacja pracy zgodnie z ZSZ

Zakres odpowiedzialności:

- Koordynowanie, rozwój i praktyczne wsparcie wszystkich działań dotyczących oszczędności, redukcji kosztów, rozwój potencjałów doskonalenia

- Audyty wewnętrzne procesów

- Balansowanie stanowisk, aktywne wspieranie wszystkich obszarów przedsiębiorstwa w dążeniach do redukcji kosztów oraz ciągłego doskonalenia jego procesów.

- Prawidłowe przygotowywanie dokumentacji dla pozostałych działów przedsiębiorstwa

- Przestrzeganie zasad BHP wśród pracowników Wydziału

Zakres uprawnień:

- Zgłaszanie projektów i nadzorowanie ich realizacji / Poszukiwanie potencjałów doskonalenia oraz oszczędności

- Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych doskonalących wiedzę

- Zgłaszanie zmian do regulacji wewnętrznych obowiązujących w HENP

- Dostęp do dokumentów naliczenia wynagrodzenia.

- Prawo do urlopu wypoczynkowego.

Nasze wymagania

Wykształcenie: Wyższe techniczne, preferowane kierunki: Automatyka

i Robotyka, Elektrotechnika

Doświadczenie zawodowe: Minimum 5 letnie doświadczenie

Inne dodatkowe – mile widziane:

Gotowość do częstych delegacji

Biegła znajomość języka angielskiego

Zdolności interpersonalne: dobra komunikacja.

Umiejętność analitycznego myślenia

Znajomość systemów ERP np. SAP

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Samodzielność w działaniu, zorientowanie na rezultaty oraz asertywność.

Radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych bądź pod wpływem sytuacji stresowych.

To oferujemy

Oferujemy:

- umową o pracę na pełny etat

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, świadczenia z ZFŚS, pakiet premiowy

- indywidualny plan rozwoju, szkolenia dostęp do platformy e-learningowej

- stabilność zatrudnienia

- nowe projekty związane z wdrażaniem procesów automatyzacji w firmie

- dobra lokalizacja firmy – dobry dojazd

- dostęp do literatury fachowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Już od prawie 50 lat Heraeus Electro-Nite jest globalnym liderem w dziedzinie pomiarów w ciekłych metalach. Oferta dla przemysłu hutniczego i odlewniczego obejmuje kompletne systemy pomiarowe, w skład których wchodzą różnorodne czujniki jednorazowego użytku, dedykowane przyrządy pomiarowe oraz osprzęt. Dla części zastosowań i mierzonych parametrów np. pomiar temperatury, dostępne są również systemy do pomiaru ciągłego. Ofertę firmy uzupełnia szeroki wybór próbników projektowanych i produkowanych z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i możliwości procesów analizy próbek.

Jakość wyrobów i obsługi oraz innowacyjność są dla Heraeus Electro-Nite wartościami nadrzędnymi – wartościami, na których od zawsze polegają nasi klienci. Nowatorskie rozwiązania stosowane w wyrobach oraz ich indywidualne dostosowanie do zmieniających się potrzeb i celów kontroli w procesach metalurgicznych zapewniają użytkownikom zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych oraz poprawę jakości ich wyrobów.