Oferta pracy

Inżynier ds. Badań i Rozwoju

NIDEC MOTORS & ACTUATORSO firmie

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowuje rozwiązania konstrukcyjne, omawia je wewnętrznie z powiązanymi funkcjami (np. specjalistami),

  • Przygotowuje dane techniczne oraz podaje dokładne szczegóły projektowanych części,

  • Oblicza siłę, wytrzymałość, zużycie, rozmiar oraz wagę projektowanej części,

  • Przygotowuje studium wykonalności zawierające analizę funkcjonalną, sprawdza statyczne i dynamiczne zmiany projektowe komponentów,

  • Ocenia wyniki testów , optymalizuje projektowaną część lub komponent,

  • Przygotowuje dokumentację dla projektu; analizy specyfikacji klienta, możliwości produkcyjnej, FMEA,

  • Odpowiedzialny za przeglądy design review,

  • Reprezentuje Nidec w rozmowie z klientem i dostawcą,

  • Praca na samodzielnym stanowisku,

  • Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechatroniczne),

  • 3-5+ lat doświadczenia w pracy w dziale Badań i Rozwoju w przemyśle motoryzacyjnym oraz wiedza na temat silników elektrycznych,

  • Znajomość Catia V5,

  • Umiejętność analizy wzajemnych powiązań między elementami maszyn i rozwiązywania złożonych problemów technicznych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (także technicznego), znajomość języka niemieckiego lub japońskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność,

  • Dyspozycyjność (możliwe częste wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne).

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Zapewniamy parking.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy