Inżynier ds. Badań i Rozwoju - R&D Engineer

  • Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, opolskie
  • Gogolińska 10, 47-100 Strzelce Opolskie, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Młoda, prężnie rozwijająca się firma, z kapitałem zagranicznym, zajmująca się produkcją automotive, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Inżynier ds. Badań i Rozwoju / R&D Engineer
    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Krapkowice (okolice), Strzelce Opolskie

    Podstawowe obowiązki:

    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej (2D, 3D),
    • Koordynowanie projektów zlecanych do poddostawców,
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (analizy specyfikacji klienta, możliwości produkcyjnej, raportów z prób procesowych),
    • Przygotowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie funkcjonalności, usprawnień procesowych oraz kosztów,
    • Uczestniczenie w próbach technologicznych, testach weryfikacyjnych, analizie danych i raportowaniu,
    • Udział w procesie rozwiązywania problemów,
    • Współudział w akcjach ofertowych dla nowych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
    • Znajomość oprogramowania CAD (NX lub Catia/Inventor),
    • Umiejętność analizy,
    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
    • Umiejętność pracy z zespole,
    • Kreatywność.

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
    • Udział w nowatorskich projektach w młodym, ambitnym zespole specjalistów,
    • Możliwość rozwoju i szkoleń,
    • Stabilne warunki wynagrodzenia,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    top