Oferta pracy

Inżynier ds. Badań i Rozwoju

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz i oceny dla zmian materiałów/komponentów/metod a także ich wpływu na konstrukcję produktu, jego bezpieczeństwo, koszty i funkcjonalność

  • wiodący udział w zakresie technicznym w projektach związanych z wdrażaniem nowych wyrobów oraz modyfikacjami istniejących wyrobów

  • inicjowanie zmian w produkcie/procesie zmierzających do poprawy konkurencyjności

  • formalne wprowadzanie zmian technicznych w systemie ERP

  • nadzór nad dokumentacją techniczną produktu: tworzenie i aktualizacja

  • stały kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami technicznymi organizacji,

  • wspieranie innych działów organizacji poprzez dostarczenie wiedzy inżynieryjnej, dokumentacji technicznej, instrukcji, oraz innych walorów wynikających z zakresu przydzielonej odpowiedzialności i posiadanych kompetencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: konstrukcja i budowa maszyn lub inne pokrewne

  • dobra znajomość j. angielskiego; j. niemiecki jest dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • znajomość programów do projektowania 3D, preferowana znajomość SOLIDWORKS 3D Cad

  • praktyczna znajomość analiz i symulacji MES

  • doświadczenie w zarządzaniu danymi o produkcie i pracy z dokumentacją konstrukcyjną

  • doświadczenie w zarządzaniu projektem

  • zdolności analityczne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra komunikacja werbalna i literalna, umiejętność prowadzenia prezentacji

To oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet socjalny

  • Szeroki wybór szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Carrier Manufacturing Poland jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma Carrier Manufacturing Poland opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. Carrier Manufacturing Poland jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy