Oferta pracy

Inżynier ds. badań

MACHINEFISH MATERIALS & TECHNOLOGIES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Duńska 13
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MACHINEFISH MATERIALS & TECHNOLOGIES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Duńska 13

Wrocław

Firma jest nowoczesnym akredytowanym laboratorium badawczym zajmującym się badaniami materiałów maszyn i urządzeń. Firma działa od 2014 roku i obsługuje pareset firm z wielu gałęzi przemysłu, m.in. branży motoryzacyjnej, maszynowej, hutniczej, chemicznej, spożywczej. Firma posiada akredytację PCA i certyfikację ISO 9001 i 17025 oraz realizuje projekty z funduszy europejskich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

- wykonywanie badań laboratoryjnych m.in. z zakresu analizy składu chemicznego, wytrzymałościowe, badań makroskopowych, wytrzymałościowych, korozyjnych, nieniszczących, metalograficznych, pomiaru twardości i mikrotwardości (szczegółowy zakres obecnie wykonywanych przez firmę badań: https://machinefish.pl/badania-materialow-i-wspracie-technologiczne/badania/)

- sporządzanie raportów z wykonanych badań wraz z interpretacją wyników,

- kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe inżynieryjne z zakresu materiałoznawstwa/ budowy maszyn / technologii produkcji lub inne pokrewne,

- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z wykonywaniem badań we wskazanym zakresie,

- umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- komunikatywność,

- umiejętność obsługi Worda, Excela.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- system premiowy,

- pracę jednozmianową w centrum Wrocławia (siedziba firmy mieści się na terenie Wrocławskiego Parku technologicznego).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy