Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Swobodny
    dress code
     Dostęp do
    bazy szkoleń
     Elastyczne godziny pracy

    Pracę
    w metodologi zwinnej - Agile
     Wysokiej
    jakości sprzęt
    do pracy
     Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: UGR/017/0119

    Twoje zadania:

    • opracowywanie, rozwijanie i aktualizowanie metodyki szacowania ryzyka w produktach informatycznych i procesach w obszarze bezpieczeństwa
    • przeprowadzanie szacowania ryzyka bezpieczeństwa w oparciu o wdrożone metodyki i narzędzia
    • opracowywanie i aktualizowanie standardów bezpieczeństwa IT
    • ocenianie pod względem formalnym i merytorycznym wniosków o odstępstwa od standardów bezpieczeństwa IT
    • administrowanie systemem do zarządzania tożsamością (IAM), uczestniczenie w certyfikacji uprawnień oraz w testowaniu i wdrażaniu nowego systemu typu IAM
    • uczestniczenie w rozwijaniu, testowaniu i wdrażaniu wewnętrznego systemu wspierającego zarządzanie ryzykiem, bezpieczeństwem i zgodnością (GRC)
    • opracowywanie niezbędnych zmian w regulacjach wewnętrznych w zakresie ochrony informacji i bezpieczeństwa IT
    • wydawanie opinii do projektów przepisów innych jednostek banku w zakresie ochrony informacji w systemach IT
    • uczestniczenie w audytach bezpieczeństwa informacji w jednostkach organizacyjnych banku oraz w instytucjach powiązanych z bankiem umowami
    • opracowywanie propozycji elementów strategii bezpieczeństwa w zakresie bezpieczeństwa informacji
    • opracowywanie materiałów informacyjnych dla pracowników banku na temat aktualnych zagrożeń, przygotowywanie propozycji materiałów szkoleniowych dotyczących ochrony informacji w systemach IT banku

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Informatyka
    • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe, najlepiej w instytucji finansowej, w obszarze IT, bezpieczeństwa, audytu lub oceny ryzyka IT
    • wiedza z zakresu międzynarodowych norm i standardów z zakresu ochrony danych osobowych w systemach IT, informacji i bezpieczeństwa IT, znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT oraz oceny ryzyka IT
    • znajomość pakietu MS Office, Exchange, systemu typu IAM, administracja Windows
    • certyfikaty: CISM, CRISC, CISSP i/lub CISA
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – B2/C1
    • umiejętność efektywnego komunikowania się i współpracy w zespole
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, odpowiedzialność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
    Chcesz zdobywać wiedzę?
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Przekonaj się sam!

    mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt
    z najnowszymi techologiami!