Oferta pracy

Inżynier ds. Bezpieczeństwa Maszyn – automatyka przemysłowa

ELOKON Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu oceny ryzyka dla maszyn

  • Rozpoznanie działania maszyny i procesu produkcyjnego

  • Identyfikacja zagrożeń i szacowanie ryzyka

  • Przeprowadzanie analizy układów sterowania

  • Współpracę przy przygotowaniu raportu z wyników procesu oceny ryzyka

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, mechanika, elektryka lub pokrewne)

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej (automatyk, inżynier utrzymania ruchu itp.) - warunek konieczny

  • Znajomości budowy i działania maszyn

  • Umiejętności czytania schematów instalacji maszyn i podstawowej wiedzy z zakresu układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjności do wyjazdów służbowych (ok. 50% czasu praca u Klientów)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie

  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe przeprowadzane przez Ekspertów w tej dziedzinie

  • Kartę Multisport

  • Dobrą, partnerską atmosferę w pracy

  • Zadaniowy czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • elastyczny/zadaniowy system czasu pracy jako wyraz zaufania

  • inwestycja w rozwój (plan szkoleń, ścieżki kariery)

ELOKON Polska Sp. z o.o.

Grupa ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno młodszym, jak i doświadczonym osobom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu i jest po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego potencjału: czy chcesz rozpocząć karierę zawodową, połączyć praktyczne szkolenie zawodowe z nauką, czy rozwijać się zawodowo. Elastyczne warunki pracy i przyjazne dla rodziny inicjatywy uzupełniają pakiet dla pracowników ELOKON.

Firma ELOKON Polska specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Razem z firmą ELOKON Logistics, która opracowuje, sprzedaje i instaluje produkty dla sektora intralogistyki, jest członkiem międzynarodowej grupy ELOKON. Wzajemne powiązanie firm w grupie pozwala na łączenie pozytywnego doświadczenia podczas realizacji projektów nie tylko w Europie, ale również i w innych rejonach świata.

Przewiń do profilu firmy

Ta oferta może Cię zainteresować jeśli:

  • Pasjonuje Cię działanie i bezpieczne funkcjonowanie maszyn przemysłowych – na tym stanowisku będziesz miał okazję poznać pełen ich przekrój w najróżniejszych branżach,

  • Jesteś osobą dociekliwą i ciekawą nowych rzeczy – chcesz rozumieć czemu coś działa tak a nie inaczej,

  • Przepisy, normy i dyrektywy Cię nie zniechęcają a wręcz przeciwnie rozumiesz ich nadrzędny cel czyli zapewnienie bezpieczeństwa ludziom.