Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Bezpieczeństwa Maszyn

CREADIS Sp. z o.o.O firmie

  • Pilotów 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CREADIS Sp. z o.o.

Pilotów 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy tworzeniu i przeglądach wymogów dotyczących nowego i przeniesionego sprzętu

  • Zapewnienie osiągania celów w zakresie bezpieczeństwa maszyn i kryteriów projektowych oraz przestrzeganie standardów firmy w zakresie zatwierdzonych komponentów w projektowaniu bezpieczeństwa maszyn

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz rysunków technicznych

  • Prowadzenie oraz uczestniczenie w audytach przy odbiorze nowych i remontowanych urządzeń

  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla inżynierów projektujących urządzenia w zakresie bezpieczeństwa

  • Projektowanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo maszyn oraz osób je obsługujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, budowa maszyn, mechatronika itp.)

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w projektowaniu elektrotechnicznym

  • Doświadczenie w audytach bezpieczeństwa maszyn zgodnie z przepisami europejskimi

  • Bardzo dobra znajomość schematów instalacji elektrycznej

  • Mile widziane dodatkowe wykształcenie lub certyfikaty w zakresie BHP

  • Mile widziane są uprawnienia SEP do 1kV

  • Znajomość przepisów związanych z bezpieczeństwem maszyn

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • karta sportowa

CREADIS jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą produktów i produkcji. Opracowujemy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania wymagających ich realizacji od pomysłu do gotowego produktu. Posiadamy wszystkie niezbędne kompetencje do opracowywania produktów technicznych i urządzeń produkcyjnych. Działamy w różnych sektorach przemysłu wspierając naszych Klientów, dzieląc się wiedzą, zachowując przy tym poufność. Oferujemy niezależne i wymagające stanowiska w pełnym wymiarze godzin w międzynarodowym, nieformalnym środowisku pracy o kulturze charakteryzującej się zaangażowaniem i orientacją zespołową.

DIS/CREADIS jest reprezentowany w Danii, Niemczech, Polsce, Hiszpanii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, gdzie łącznie mamy siedziby w 20 oddziałach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy