Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Bezpieczestwa Procesowego i Ppoż. (Safety Engineer)

FLUOR S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prowadzenie analiz zagrożeń procesowych HAZID, HAZOP.

  • Definiowanie wymagań BHP i ppoż. dot. rozmieszczenia urządzeń, obiektów technologicznych.

  • Klasyfikacja stref zagrożenia wybuchem.

  • Definiowanie wymagań i projektowanie zabezpieczeń BHP i ppoż. dla obiektów przemysłowych.

  • Definiowanie wymagań dla monitoringu gazowo – pożarowego, alarmowania i rozgłaszania.

  • Analiza i wyznaczenie dróg ewakuacyjnych i pożarowych.

  • Dobór sprzętu BHP i ppoż. oraz specyfikacja materiałów.

  • Opracowanie rysunków technicznych.

  • Ścisła współpraca z projektowym zespołem wielobranżowym.

  • Uczestniczenie w spotkaniach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu chemii, instalacji wod-kan, SGSP (Szkoła Główna Służby Pożarniczej).

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowego w pracy na zbliżonym stanowisku.

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte przy realizacji obiektów przemysłowych.

  • Znajomość przepisów głównych oraz towarzyszących z zakresu BHP, ppoż. i ochrony środowiska oraz branżowych norm krajowych i międzynarodowych.

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Gotowość do odbywania delegacji służbowych.

  • Znajomość oprogramowania: Revit, Phast, Aloha, MicroStation.

  • Znajmość j.niemieckiego.

  • Doświadczenie w przemyśle rafineryjnym lub chemicznym.

To oferujemy

  • Wszystkie etapy rekrutacji prowadzimy on-line, a do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej pracujemy zdalnie bądź hybrydowo.

  • Wielowymiarowe i zorganizowane wsparcie "na start", m.in. poprzez:

  • pomoc branżowego opiekuna (Buddy),

  • pakiet szkoleń wideokonferencyjnych i e-learning (Fluor University),

  • dedykowane materiały udostępnione na wew. platformie,

  • przyjazną atmosferę.

  • Liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie.

  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe m. in.: Charity, GROW (Growing Representation and Opportunity for Women), GAP (Graduates Advancing to Professionalism), Construction Week, Engineering Week.

  • Korporacyjny system wymiany wiedzy Knowledge Online umożliwiający szukanie rozwiązań projektowych wspólnie z ekspertami branżowymi z całego świata.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach realizujących projekty inwestycyjne na całym świecie.

  • EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny, elastyczne godziny pracy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników

FLUOR S.A.

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najbardziej amitnych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (Engineriing Procurement Construction, czyli tzw. usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions, jak również jest aktywny w linii Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

- Life Sciences (farmacja, biotechnologia)

- Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)

- Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider w branży EPC oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, oferujemy możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej w zależności od indywidualnie poczynionych uzgodnień