Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Inżynier ds. budowlanych i realizacji inwestycji

Landeskrone 1 sp. z o.o., sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o profilu biznesowym poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa realizacja zadań na powierzonych budowach/inwestycjach
  • Koordynowanie robót pracowników własnych oraz firm podwykonawczych
  • Współpraca z Zarządem Spółki oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • Organizowanie zaplecza i placu budowy
  • Raportowanie postępów prac
  • Uczestniczenie w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji dla powierzonych  prac
  • Kontrola i przygotowanie budżetów, jakości i terminowości
  • Pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych dla realizacji projektu/inwestycji
  • Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów; preferowane doświadczenie w projektach inwestycyjnych, zwłaszcza mieszkaniowych i biurowych
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów: AUTOCAD
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań i ich egzekwowania
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywności i umiejętności negocjacyjnych
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Mile widziane posiadania Uprawnień Budowlanych zgodnych z wymaganiami prawnymi oraz Przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu

Oferujemy:

  • Dogodną formę zatrudnienia na pełen etat - umowa o pracę lub B2B
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole
  • Ciekawe wyzwania

Ogłoszenie archiwalne