Ta oferta pracy jest nieaktualna od 355 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Budowlanych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o.
    zatrudni pracownika na stanowisko:

    INŻYNIER ds. BUDOWLANYCH

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Wykonywanie przeglądów budowlanych nieruchomości w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
    • Sporządzanie i podpisywanie protokołów, ocena stanu technicznego nieruchomości,
    • Kontrola nad prowadzeniem dokumentacji nieruchomości, w tym książek obiektu budowlanego,
    • Prowadzenie prac inwestycyjnych i remontowych w zakresie budownictwa,
    • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości do kontroli PINB,
    • Monitorowanie prac budowlanych i wsparcie merytoryczne kierowników obiektów,
    • Kalkulacja kosztów napraw i remontów nieruchomości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe budowlane,
    • Uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa lądowego do kierowania robotami bez ograniczeń –warunek konieczny,
    • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego i przepisów powiązanych,
    • Doświadczenie w zakresie oceny stanu technicznego nieruchomości, ekspertyz, sporządzania planów remontowych,
    • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym nieruchomości,
    • Dobra znajomość zagadnień konstrukcyjno-budowlanych,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej),
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • System szkoleń wew. i zew.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

    bottom