Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Budowlanych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o.
zatrudni pracownika na stanowisko:

INŻYNIER ds. BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów budowlanych nieruchomości w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
  • Sporządzanie i podpisywanie protokołów, ocena stanu technicznego nieruchomości,
  • Kontrola nad prowadzeniem dokumentacji nieruchomości, w tym książek obiektu budowlanego,
  • Prowadzenie prac inwestycyjnych i remontowych w zakresie budownictwa,
  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości do kontroli PINB,
  • Monitorowanie prac budowlanych i wsparcie merytoryczne kierowników obiektów,
  • Kalkulacja kosztów napraw i remontów nieruchomości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa lądowego do kierowania robotami bez ograniczeń –warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego i przepisów powiązanych,
  • Doświadczenie w zakresie oceny stanu technicznego nieruchomości, ekspertyz, sporządzania planów remontowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym nieruchomości,
  • Dobra znajomość zagadnień konstrukcyjno-budowlanych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej),
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • System szkoleń wew. i zew.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się