Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Budowlanych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • wykonywanie przeglądów budowlanych nieruchomości w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
    • sporządzanie i podpisywanie protokołów (ocena stanu technicznego nieruchomości),
    • kontrole nad prowadzeniem dokumentacji nieruchomości (w tym książek obiektu budowlanego),
    • prowadzenie prac inwestycyjnych i remontowych w zakresie budownictwa,
    • przygotowywanie dokumentacji nieruchomości do kontroli PINB,
    • monitorowanie prac budowlanych i wsparcie merytoryczne kierowników obiektów,
    • kalkulacje kosztów napraw i remontów nieruchomości.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane - warunek konieczny,
    • uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa lądowego do kierowania robotami bez ograniczeń warunek konieczny,
    • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i powiązanych przepisów,
    • doświadczenie w zakresie oceny stanu technicznego nieruchomości, ekspertyz, sporządzania planów remontowych,
    • znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym nieruchomości,
    • dobra znajomość zagadnień konstrukcyjno-budowlanych,
    • znajomość języka angielskiego,
    • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
      dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopów, możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-982, Al. Jana Pawła II 190 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)”.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Technik.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom