Inżynier ds. Budowlanych

Konspol Holding

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zespołowi wiedzy budowlanej w zakresie realizacji projektu, projektowania i przeglądu. Koordynacja kluczowych pomiarów i wykonywanych zadań, aby ograniczyć ryzyko i zwiększyć wydajność projektu.

  • Nadzór poszczególnych etapów realizacji projektów budowlanych zgodnie z ustalonymi kryteriami, dokumentacją projektową, warunkami technicznymi wykonania i odbioru, harmonogramami.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej.

  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu pomiaru, monitorowania i raportowania postępów projektu. Koordynacja wydawanych przez instytucje zewnętrzne pozwoleń budowlanych.

  • Organizacja i koordynacja robót prowadzonych przez podwykonawców oraz monitorowanie jakości i terminowości ich pracy.

  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy podczas wykonywania projektów budowlanych. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów przez pracowników i użytkowników. Zapewnienie jakościowych standardów budowlanych i stosowanie właściwych technik budowlanych.

  • Przegląd harmonogramów i obowiązków członków zespołu związanych z projektem budowlanym. Dokonywanie odbiorów technicznych oraz udział w czynnościach kontroli i odbioru obiektu budowlanego przez uprawnione organy oraz procedurze uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

  • Zarządzanie zespołem, ocena pracy, wsparcie członków zespołu w codziennym wykonywaniu obowiązków.

  • Inne przydzielone obowiązki.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe o profilu konstrukcyjnym lub budowlanym.

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w realizacji projektów budowlanych.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

  • Inne minimalne kwalifikacje mogą mieć zastosowanie.

Mile widziane

  • Znajomość prawa budowlanego oraz doświadczenie w nadzorze budowlanym.

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, znajomość przepisów ochrony ppoż. dotyczących obiektu.

  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania.

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu AutoCad.

  • Umiejętności zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne.

To oferujemy

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program Możesz na nas liczyć

Opis stanowiska

Inżynier ds. Budowlanych będzie odpowiedzialny za nadzór wszystkich działań i procesów związanych z projektami budowlanymi w celu promowania bezpiecznego środowiska pracy, redukcji, recyklingu i promowania efektywnych operacji budowlanych w zakładzie produkcyjnym oraz biurze. W tej roli będziesz odpowiedzialny za zespół specjalistów, którzy realizują wykonywanie zadań budowalnych. Inżynier ds. Budowlanych będzie uczestniczyć w tworzeniu, kontroli i realizacji harmonogramu kontraktacji dostawców i podwykonawców.

Oferta pracy dotyczy naszego zakładu Konspol Holding w Nowym Sączu, przedstawiciela Cargill Protein Business w Polsce. Oferujemy stałe zatrudnienie.

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

Przewiń do profilu firmy