Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa), zgodnie z zapisami rozporządzenia z dnia 27.04.2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Administratorem danych osobowych, zawartych w pani/pana dokumentach aplikacyjnych jest AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa). Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji procesu rekrutacji nie dłużej niż 90 dni od dnia aplikacji. Przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do sprzeciwu, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa UODO). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, kontakt e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Budowy i Eksploatacji

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 24 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót,

  • Weryfikacja poprawności kalkulacji i kosztów ofert wykonawców, negocjacje umów z wykonawcami,

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • Koordynacja pracy wykonawców oraz weryfikacja założeń projektowych i jakościowych na budowie; kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • Weryfikacja dokumentacji odbiorowej i powykonawczej, analiza i rozliczenie kosztów projektu,

  • Wykonywanie przeglądów budowlanych obiektów stacji paliw w zakresie posiadanej specjalności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane: budownictwo, inżynieria lądowa / inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w posiadanej specjalności,

  • Mile widziane doświadczenie w branży paliwowej

  • Znajomość przepisów prawnych, technicznych i procesów w zakresie: planowania, projektowania, wykonawstwa, bieżącej eksploatacji obiektów budowlanych, sporządzaniu obmiarów i kosztorysowaniu,

  • Znajomość obsługi programów: AutoCad, Norma, Grupa programów Office,

  • Samodzielność, organizacja pracy, obowiązkowość, łatwość podejmowania decyzji i komunikatywność,

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Praca w przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną,

  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłaty do karty Benefit, Multisport, rabaty na produkty firmy, świadczenia rzeczowe w okresie świąt, itp).

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz prac remontowych na stacjach paliw AMIC Energy zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP i przyjętą specyfikacją techniczną,