Inżynier ds. Budowy i Modernizacji Stacji Paliw

Anwim S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac modernizacyjnych i bieżących napraw stacji paliw zgodnie z przyjętymi standardami

  • przygotowanie specyfikacji, weryfikacja dokumentacji oraz sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót prowadzonych w ramach technicznego utrzymania obiektów

  • weryfikacja ofert, negocjacje umów z wykonawcami

  • kontrola dokumentów rozliczeniowych pod kątem zgodności z umowami i wystawionymi zleceniami

  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej prowadzonych projektów

  • weryfikacja i kontrola obiektów w zakresie potrzeb remontowych

  • wsparcie pozostałych pracowników działu w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i przepisów techniczno-budowlanych

  • udział w obiegu dokumentów w biurze i ich dystrybucja

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria sanitarna lub elektryka/energetyka,

  • wymagane minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie lub technicznym utrzymaniu obiektów (mile widziane doświadczenie w branży paliwowej)

  • umiejętność budżetowania i kosztorysowania

  • znajomość przepisów prawnych, technicznych i procesów w zakresie planowania i wykonawstwa obiektów budowlanych

  • podstawowa wiedza w zakresie rozwiązań technicznych w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, chłodniczych, wentylacyjnych, elektrycznych, wodnych

  • umiejętność obsługi programów: AutoCad, Norma Pro, Office,

  • operatywność, odpowiedzialność, umiejętność koordynowania wielu prac/projektów jednocześnie, umiejętność podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B.

  • gotowość odbywania podróży służbowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • znajomość przepisów dotyczącej bieżącej eksploatacji i utrzymania obiektów budowlanych będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Anwim S.A.

Anwim S.A. to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA.

Dzięki zdobytym doświadczeniom, profesjonalizmowi i sprawnemu zarządzaniu z sukcesami prowadzimy hurtową sprzedaż oraz dystrybucję paliw na terenie całego kraju. Anwim S.A. to również właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Wszystkie nasze stacje spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Pod marką MOYA działają nowoczesne i funkcjonalne stacje paliw i sklepy wielobranżowe typu convenience. Na zdecydowanej większości stacji znajduje się koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA.

Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich klientów.

Obecnie współpracuje z nami na stałe ponad 700 firm! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

W Anwim S.A. pracują ludzie pełni energii, uwielbiający nowe wyzwania. W codziennej pracy łączymy talent i pasję z ambicją, by sięgać wyżej. Nasze zespoły tworzą ludzie, których fascynuje energetyka, biznes, nowoczesne technologie. Dołączając do naszego zespołu będziesz mógł uczestniczyć w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która nie boi się wyzwań!

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy