Oferta pracy

Inżynier ds. budowy i utrzymania stacji paliw

E100 International Trade Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie działek pod budowę stacji paliw

  • Pozyskiwanie dokumentów do pozwoleń na budowę

  • Nadzór nad realizacją prac inwestycyjnych pod względem kontroli budżetu, jakości, terminowości

  • Negocjowanie umów z wykonawcami

  • Zakup materiałów

  • Monitorowanie prac inwestycyjnych oraz serwisowanie stacji własnych i wynajmowanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa)

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Znajomość procesów inwestycyjnych i modernizacji budowy

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Doświadczenie w branży paliwowej

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania częstych delegacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę od początku współpracy

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Platforma e-learning do nauki języków obcych

  • Konkursy wewnątrzfirmowe

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Praca w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów

  • Świąteczne niespodzianki

  • Okolicznościowe spotkania firmowe

  • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt, a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat obsługując ponad 20 000 klientów. Karta otwiera dostęp do 20 000 stacji paliw w 32 krajach, a w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 350 pracowników, a w ramach struktury międzynarodowej nasza grupa liczy ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na jakość i rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, aby rozwijać obszary, w których pracujemy na co dzień.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy