Oferta pracy

Inżynier ds. Certyfikacji i Walidacji Produktu

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie wymagań produktowych i jakościowych w oparciu o ogólne normy w branży elektroniki użytkowej, EV oraz systemów bateryjnych (np. IEC 62368, IEC 62133, DIN Spec 70121, ISO 15118, UN 38.3, itp)

  • definiowanie i nadzór nad testami związanymi z wdrożeniem produktu i certyfikacją (rynki UE, USA)

  • analiza i interpretowanie wyników

  • współpraca z LAB i jednostkami certyfikującymi

  • analiza wewnętrznych i zewnętrznych norm, wymagań oraz specyfikacji dotyczących produktu

  • rozwiązywanie problemów związanych z produktem/procesem u dostawcy, problemów jakościowych

  • wsparcie działu Jakości, RnD oraz Prawnego w przypadku problemów z produktem

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu elektrotechnika/elektronika/automatyka lub pokrewne

  • min. 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • praktycznej znajomości norm w branży elektronicznej i EV, a w szczególności IEC, UL (np. IEC 62368, UL 2054, DIN SPEC 70121, ISO 15118, LVD, itd.)

  • wiedzy z zakresu metod testowych, pomiarowych oraz tworzenia planów kontroli

  • wiedzy z zakresu budowy baterii, zasilaczy, elektroniki użytkowej. Mile widziana znajomość zagadnienia i budowy kabli oraz ładowarek EV

  • doświadczenia z procesem certyfikacji produktu

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • realny wpływ na przyszłość firmy i portfolio produktów

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy - rośniemy około 100% rocznie!

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Do drużyny Kontroli Jakości szukamy zawodnika, który wzmocni nasz zespół w drodze do wygranej!

Przewiń do profilu firmy