Oferta pracy

Inżynier ds. certyfikacji

Fibar Group S.A. O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie procesu badań nowych produktów

  • nadzór nad procesem certyfikacji

  • tworzenie analiza i kompletowanie dokumentacji wyrobów i opakowań w związku z oznaczeniami certyfikacyjnymi

  • bieżąca wsparcie wewnętrzne dla Inżynierów w kontekście norm technicznych

  • nadzór nad zgodnością produktu na danym rynku

  • przygotowywanie raportów końcowych oraz prowadzenie rejestru wydanych certyfikatów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika/Elektronika/Mechatronika i pokrewne)

  • dobra znajomość jęz. angielskiego

  • mile widziana znajomość dyrektyw oraz norm technicznych dotyczących sprzętu elektronicznego i radiowego

  • komunikatywność oraz skrupulatność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • bony świąteczne

  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne