Oferta pracy

Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia

Convert PL Sp. z o.o.

  • Czachorowo (pow. gostyński)

    Czachorowo (pow. gostyński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja strat (optymalizacja procesów, wzrost wydajności, redukcja kosztów) procesu poprzez analizę i interpretację danych

  • inicjowanie oraz prowadzenie projektów oszczędnościowych

  • przygotowywanie analiz kosztów i korzyści oraz zwrotu z inwestycji

  • przygotowanie zleconych analiz danych

  • wdrażanie i rozwijanie procesów ciągłego doskonalenia

  • aktywne promowanie kultury Lean i poprawę świadomości pracowników zorientowaną na ciągłe doskonalenie

  • wsparcie operatorów w optymalnym wykorzystaniu maszyn – wsparcie w działaniach mających na celu wyeliminowanie defektów, złej jakości oraz poprawę bezpieczeństwa

  • inicjowanie oraz opracowanie planów działania służących poprawie wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zawodowe (licencjat), preferowane wyższe techniczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (wiedza i doświadczenia z zakresu funkcjonowania obszaru produkcyjnego oraz narzędzi lean)

  • praktyczna wiedza, doświadczenie i umiejętności z zakresu Lean Manufacturing oraz rozwiązywania problemów

  • praktyczna znajomość narzędzi problem solving

  • kreatywność, dobra organizacja pracy oraz zdolność do efektywnego rozwiązywania problemów

  • zaawansowane umiejętności obsługi komputera (MS Excel, PowerPoint) z możliwością tworzenia raportów i prezentacji

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • otwartą i przyjazną atmosferę

  • możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy

  • system nagród miesięcznych

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt)

  • program rekomendacji dla pracowników. Poleć bliską osobę lub znajomego, aby dołączył do naszego zespołu i zyskaj 1 500 zł brutto

  • możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności

  • z nami możesz dołączyć do Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Nasza działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to nowoczesna technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dzięki temu chcemy być najlepsi!

Jeśli chcesz być częścią zgranego zespołu specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracować i dzielić się zainteresowaniami, dołącz do nas!​​Praca na tym stanowisku wiąże się z czasową relokacją do miejscowości Gostyń (zapewniamy zakwaterowanie i dodatek relokacyjny).

Przewiń do profilu firmy